[wpml_language_selector_widget]

#מה_הוא_סוד_הקסם.?

פוסט מתבקש לאור ההתקלויות בפוסטים ותגובות של חשש שהנה אוטוטו הקסם נגמר, או מה יקרה שהקסם ייגמר.?

אמרנו כל הזמן ונגיד שוב, שהמיני זה #קסם ואנחנו הקוסמים שאמורים לתפעל אותו, מעולם לא כתבנו, רמזנו, שזה הוקוס פוקוס או אברא כדברא של 40 דקות ניתוח ובזה זה נגמר.
המיני קסם זה הלוגו של הקבוצה, וביום שאני אראה שהקסם לא עובד באחוזים גבוהים ממה שיש היום, הקבוצה תיסגר באותו רגע.
יחד עם זאת המילה קסם אין בה קמצוץ של רמיזה על שאננות, זלזול, או חוסר בקרה ואכפתיות.
להיפך הוא תמיד הדגשנו את חובת המעורבות, החיבור, הלמידה המחודשת, מהירות התגובה, שינויי התנהלות והתנהגות, שהם בעצם הכלים שגורמים לקסם לעבוד הכי טוב ולכל החיים, לא לשנה, לא לשלוש ולא לחמש, לכל החיים.

מי שהבין אחרת זה שלו, וממש לא שלנו..!

אז גם פה אנחנו נתקלים בהרבה מקרים של תהליכים של שנתיים/שלוש שהכל זורם חלק, נהנים, יורדים, אוכלים הכל מהכל, שותים הכל מהכל, ירידה מעל 100% מהעודף, קולקציה חדשה, חיים חדשים, עפים על עצמם ועל העולם, וכל זה הגיע ומגיע בזכות הטכניקה הבלעדית שלנו שאין אותה בשום מקום ואנחנו פיתחנו אותה עם המון שעות עבודה ולמידה על הבשר החי ובחוויה אישית.

אבל מה שקורה לאחרונה שאנחנו נתקלים בהרבה מנותחים/ת, שלאחר ההצלחה המסחררת שלהם יש להם חששות ופחדים ומה יקרה אם הקסם יתפוגג או יתחיל טיפה לזייף, והם חלילה יצטרכו לזוז מהכורסא, או שחלילה ייצטרכו לקזז טיפה מהחופש ומההיי המטורף שהם נמצאים בו.???
או אם חלילה תגיע העליה המקובלת והנכונה של ה_10% אז זה כבר לא קסם וצריך להיכנס למשטר של דיאטה.

אז בואו ונעשה סדר כי אנשים לגמרי איבדו את זה, ורק בגלל כל החופש והמתנות שהם קיבלו מהמיני קסם, וכנראה גם מהתהליך הקסום והמובן מאליו שיצרנו פה בחכמת ההמונים.

#התת_ספיגה

ללא כניסה לבטן שוב על ידי ניתוח היא לא יכולה להשתנות ככה מעצמה, ככה מי שחושש/ת שהתת ספיגה הולכת לאיבוד ככה סתם טועה בגדול, מה שכן קורה זה שכמויות האוכל גדלות עם הפז"מ ומן הסתם זה משפיע על התת ספיגה באחוזים בהתאם לכמות האוכל שנכנס.

#הברקס

יש לו את הסימנים שלו, למי שלא מרגיש את הלחץ בפאוץ", ומי שכן מרגיש את הלחץ בפאוץ" זו טעות מארץ הטעויות לקחת ביס נוסף ולהפעיל לחץ על הפאוץ", זה חוק במיני קסם ולא שום דבר אחר, אל תעשו אפילו נסיונות בזה.

#הכמויות_בהתחלה,

גם כן יש להן משמעויות להמשך התהליך בהתקדמות עם השנים, שגם פה אנחנו מייצרים כלי הגנה על מנת לקזז במידת הצורך, ושיהיה גם מאיפה לקזז, להבדיל מהמשורוולים שאין להם מאיפה לקזז והם עולים במשקל.

#פעילות_ספורט,

תמיד אמרנו שעדיף לשמור אותה לנשק יום הדין, אבל מעולם לא רמזנו לדלג מעליה, הפעילות בספורט במיני קסם היא הכרחית וגם כן היא סוג של כלי תגובה במידה ואנחנו נצטרך לחדש ירידה, או לעצור עליה, היא ממש לא עונש.

#בחוויה_שלי, אני משתמש בדיוק באותם הכלים שציינתי פה, ממש אין לי מקל קסמים שונה משלכם או משודרג יותר.

אני אוטוטו מתחיל את השנה השביעית, והקסם אצלי משנה לשנה נעשה טוב יותר, קל יותר, איכותי יותר, כי אני קשוב לו וגם מתפעל אותו כשצריך, וזה ממש לא מוריד מהערך שלו, והפוסט הזה בא להגיד לכם שזה קסם לכל החיים, וכל חיים אנחנו נצטרך לתפעל אותו, לתחזק אותו, לשמור עליו, להיות עירניים, להיות קשובים, להגיב בשעת הצורך, להוסיף/לקזז בשעת הצורך, וגם אם נצטרך לקום מהכורסא זה ממש לא נורא וזה לא עונש.

הקסם לא הולך לאיבוד זה אנחנו שמאבדים אותו.
"תשמרו על הקסם, הוא ישמור עליכם כפליים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

פוסטים נוספים מקטגוריה זו שיעניינו אותך

Pin It on Pinterest

Share This

כל המידע שלנו...
בשבילכם!

נשמח לצרף אתכם למשפחת בריאמקס.

הירשמו כאן כדי לקבל עדכונים והטבות, קופונים למוצרים חדשים, מבצעים מיוחדים, פרסומים חדשים בגלריית המומחים ובמרכז המידע ועוד ועוד…

דילוג לתוכן