המוצרים שלנו

נבחרת המוצרים המקצועיים שיוצרו ונבחרו במחשבה עלינו קהילת המנותחים הבריאטריים.

מוצרי חברת BARImax בריאמקס פותחו בליווי וייעוץ מקצועי של פרופ' אנדריי קידר כירורג בכיר, מנהל המחלקה הכירורגית בביה"ח אסותא אשדוד, מתוך היכרות קרובה עם האתגרים המלווים את מי שעובר ניתוח בריאטרי, ובשילוב עם הידע וההיכרות האישית של ענת בכל הקשור לצרכי הקהילה לפני ואחרי הניתוח.

מולטיויטמין מתוגבר BariMax בריאמקס

מתוגבר ב 23 סוגי ויטמינים ומינרלים בריכוז ייחודי, בטבלייה 1 בלבד ביום, בגודל קטן במיוחד וקל לבליעה, עם אפקט של ספיגה מוגברת ומהירה בגוף.

במולטיויטמין BariMax, בריאמקס נוסחה המרכזת את כל סוגי הוויטמינים והמינרלים המומלצים, במינונים גבוהים המתאימים במיוחד לאנשים שעברו ניתוחים בריאטריים ולאוכלוסיות הסובלות מחוסרים משמעותיים בוויטמינים ומינרלים. (אינו מכיל ברזל וסידן המתנגשים ביניהם ופוגעים בספיגה)

תוספי מזון

כאן תמצאו את נבחרת המוצרים המקצועיים שיוצרו ונבחרו במחשבה עלינו קהילת המנותחים הבריאטריים.
מוצרי חברת BARImax בריאמקס פותחו בליווי וייעוץ מקצועי של פרופ' אנדריי קידר כירורג בכיר, מנהל המחלקה הכירורגית בביה"ח אסותא אשדוד, מתוך היכרות קרובה עם האתגרים המלווים את מי שעובר ניתוח בריאטרי, ובשילוב עם הידע וההיכרות האישית של ענת בכל הקשור לצרכי הקהילה לפני ואחרי הניתוח.

מוצרים משלימים

כאן מוצאים את כל מה שיכול לתמוך בתהליך, לחזק את הגוף ולהקל על החיים.

כל מה שניסיתי בעצמי וממליצה גם לכם לנסות.

 

ערכות וחבילות

ערכות וחבילות משתלמות שבנינו במיוחד בשבילכם.

 

קוסמטיקה

מוצרי פרימיום לשיקום עור הפנים

הנוסחה המהפכנית קומפלקסHL-PAS   של  BriAA עם רכיבי חומצה היאלורונית עוצמתיים קוראת תיגר על תהליך הזדקנות העור, ומשנה את חוקי המשחק על ידי שדרוג המיצוק והגמישות הטבעית של העור מבפנים. טכנולוגיה חדשנית מאפשרת חדירה לעומק הרקמות והשפעה ישירה על תהליך הבראת העור ושיקום רקמת החיבור הפנימית. הפורמולה עשירה בחומרים מזינים המשולבים יחדיו ומבטיחים עור לח, מתיח וגמיש.

שיער

סדרת HAir-strong של בריאה- הפתרון הטכנולוגי החדשני ביותר בתחום טיפוח השיער והיחידי מסוגו בישראל, המכיל חומצה היאלרונית (HA) לטיפוח השיער, מיקרו מולקולות שמטפחות את עורך מהשורש. פורמולה בלעדית מעניקה הזנה מרוכזת, אנטיאוקסידנטית וייחודית החודרת לעומק עור הקרקפת, המשלבת רכיבים מהטבע עם טכנולוגיות חדשניות ויוצרת שינוי דרמטי במראה השיער

אימון אישי

ליווי ואימון אישי למנותחי קיצור קיבה – אחת משלכם עם נסיון

מוצרים במבצע

מוצרי החנות וחבילות תקופתיות במבצעים משתנים

אנו מבקשים להדגיש כי המידע והתוכן המובא באתר barimax.co.il על כל חלקיו הינו בגדר שירות שיתוף מידע כללי בלבד. אין לראות במידע המובא לכם באתר בגדר המלצה רפואית מחייבת לשימוש אישי מכל סוג, תוכן זה לא מהווה בשום דרך ואופן המלצה רפואית אישית מכל סוג, בכל מקרה אישי, מיוחד, ובכל מקרה של ספק מומלץ להתייעץ עם הרופא/ה המנתח/ת, רופא משפחה, ו/או דיאטן/נית בריאטרי/ת ו/או רוקח/ת קליני/ת לפי הצורך. כל שימוש שייעשה במידע המובא באתר barimax.co.il הינו על דעת המשתמש ובאחריותו בלבד.

משלוח חינם בוקסאיט Boxit ברכישה מעל 200 ₪ באתר

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This
דילוג לתוכן